Her Bütçeye Uygun Mouse Önerisi (150-500 TL)

Konu

#1
Selam dostlar.

Güzel bir öneri bloğum ile karşınızdayım. Elimden geldiğince fiyatındaki en kaliteli, aldığınız zaman sizi üzmeyecek mouseleri derledim. Umarım beğenirsiniz.


180~ TL - Logitech G102
Logitech G102 saniyede 1000 bildirim hızı sunar. Bu özelliği standart mouselere göre 8 kat daha hızlı olduğunu ifade ediyor. Yani açıklamak gerekirse mouseye tıklandığı veya hareket ettirildiği zaman ekrandaki yanıt süresinin anlık olduğu anlamına gelir. Klasik ve sade tasarıma sahip olan g102 beraberinde hafiflik, dayanıklık ve konforluk getiriyor. Oyun sınıfı sensöre sahip olan G102 mouse, 200 ila 8000 DPI sunar. RGB konusunda 2 farklı satın alma seçeneği bulunan G102, Prodigy ve Lightsync modellerine sahip. Prodigy modelinde sadece tek ve değiştirilmeyen renk yanarken, Lightsync modelinde 3 adet renk değiştirebilir led bulunuyor. G102'nin en dikkat çekici özelliklerinden birisi ise Logitech G Hub'a destek vererek makro atayabilmeniz.

Satın alma linkleri:
Mediamarkt
Hepsi Burada
Teknosa230~ TL - Asus ROG Strix Impact II 
Asus Rog Strix Impact II, her iki elle kullanılabilen, ergonomik oyuncu faresidir. 6200 DPI optik sensör, hafif tasarım ve Aura Sync RGB aydınlatması ile ön planda duruyor. Temiz ve düzgün bir hisle birlikte hızlı tepki ve doğru performans için açılı tuş mekanizması bulunan Strix Impact II aynı zamanda akıcı hareketler sunar. Ömrünü uzatmak için kolay takılabilen tuş anahtar soket tasarımına, oynayış tarzınıza uygun hassasiyeti ayarlamak için dört seviyeli DPI tuşuna ve son bir tarz dokunuşu için yarı transparan bir görünüme sahiptir.

Satın alma linkleri:
Hepsi Burada
Trendyol
Amazon


350~ TL - Razer Viper Mini
Razer Viper Mini optik oyuncu faresi sadece 61 gram ağırlığında ultra hafif tasarımı ile 50 milyon tıklama ömürlüdür. 0.2 ms tepki süresine sahip yenilenmiş Razer optik switchler. Razer Chroma RGB aydınlatmaya sahip. Neredeyse kablosuz kullanım hissi sağlayan Razer SpeedFlex kablo tasarımı bulunduruyor. Pixart PMW 3359 optik sensör, 8500 DPI, 300 IPS tarama hızı ve 35G hızlanmaya sahip. 6 adet programlanabilir tuş ve Razer Synapse 3 yazılım desteği barındırıyor. 

Satın alma Linkleri:
Itopya (en ucuz)450~ TL - Razer Basilisk V2
Razer Basilisk V2, 11 adet programlanabilir düğme, Özelleştirebilir kaydırma tekerleği direnci, Razer optik fare anahtarları, Razer Focus + optik sensör ve Razer SpeedFlex kablosuan sahip. Geliştirilmiş yeni sensörü ile %99,6 çözünürlük hassasiyeti ile sektör lideri 20.000 DPI'a sahiptir ve bu optik oyun faresinden en iyi hareketin bile tutarlı bir şekilde izlenmesini sağlar. Akıllı işlevlerle donatılmış olan sensör, oyunun kazandığı kafa vuruşları için keskin bir hassasiyet düzeyi sağlayan daha da hassas hale gelir.

Satın alma Linkleri:
Akakçe
Hepsi Burada
N11Umarım önerilerimi beğenmişsinizdir. Kullanıcı yorumları sağlam ve kaliteli mouseleri seçtim. Bence aralarından en iyisi G102. Hem ucuz hem de kaliteli.

NOT: Mouseleri almadan önce elinize uygun geleceğinden emin olun Smile. Örneğin; Logitech G102, büyük ele sahip olan kişiler için önerilmez. 
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da