RIOT MOBILE GELİYOR!

Konu

#1
Hoş Geldin Riot Mobile! Elveda LoL+!

VALORANT'ın çıkışından bu yana dünya çok değişti. Riot'un oyun yelpazesi bir hayli genişledi ve pek çok oyuncu farklı Riot deneyimlerinin de tadını çıkarıyor. Bunlar arasında yeni oyunlar, çizgi hikâyeler ve hatta bir animasyon dizisi bile var. Devamlı büyüyen bu ekosistemde gezinmeyi daha kolay kılmak için LoL+ uygulamasını VALORANT ve diğer tüm Riot oyunlarında size yardımcı olacak bir mobil uygulamaya dönüştürüyoruz.

Nihayet Riot Mobile'ın çıkışını duyurmak ve bu kullanışlı uygulamayı oyunculara sunmaktan çok mutluyuz.

Bu yazıda Riot Mobile'ın öne çıkan özellikleri, oyuncu deneyimi için telafi ettiğimiz istikrar ve performans sorunları ve önümüzdeki birkaç ay için planlarımız hakkında konuşacağız.

Karşınızda Riot Mobile
Bilmeniz gereken ilk şey; LoL+ 4 Ekim 2021'de Riot Mobile'a yükseltilecek. Bu projeye başladığımızda hedefimiz oyuncuların yeni içerikler ve aktiviteler keşfetmesini, tüm oyunlarımız ve etkinliklerimiz hakkında bilgi almasını ve oyunda olmadan da başka Riot oyuncularıyla iletişim kurmasını kolay hale getirecek bir deneyim oluşturmaktı.

Son güncellememizden bu yana epey ilerleme kaydettik ve geçtiğimiz aylarda neler yaptığımızı paylaşmak istiyoruz.
Öne çıkan değişiklikler şöyle:

Yeni Görünüm ve Kullanım Hissiyatı

Tasarım Ekibi'miz mobil deneyiminizi iyileştirmek ve espor, daha fazla içeriğe erişim ve kişiselleştirme gibi konulara yoğunlaşan 2022'de çıkacak bir dizi harika özelliğe sağlam temeller atmak için çok sıkı çalıştı.

Riot Mobile 1.0 sürümünün sundukları:

Oyuncu profilleri
Oyunlar arası ve bölgeler arası sohbet
Arkadaş aramak ve sohbet başlatmak için hızlı yollar


[Resim: 1629994017002_08262021-Multi-inline.png]
Çok Oyunlu Haberler


En çok ilgilendiğiniz oyunlar ve etkinlikler hakkındaki gelişmeleri takip etmek için kolay bir yol arıyorsanız Riot Mobile tam size göre. Şimdilik Riot Mobile'da aşağıdaki oyunlar desteklenecek ancak yeni deneyimlerin çıkmasıyla beraber liste de genişleyecek:

VALORANT

League of Legends

League of Legends: Wild Rift

Legends of Runeterra

Team Fight Tactics

Sadece VALORANT oynuyorsanız telaşa kapılmayın. Riot Mobile oyuncuların sadece ilgi duydukları içerikleri ve deneyimleri görmeleri için kolayca filtre koyabilmesini destekliyor.

Riot Mobile İçin Ufukta Neler Var?

Çok sayıda oyunu desteklemek bizi bir süreliğine epey meşgul edecek ciddi bir uğraş. Odağımızın merkezinde oyuncuların etkileşime girmekten keyif aldıkları içeriklere ve insanlara, tüm oyunlarımız için daha eğlenceli ve rahat bir şekilde ulaşabilmesini sağlamak olacak.

Uygulamanın çıkışından kısa bir süre sonra espor, karşılaşma geçmişi ve oyuncu güvenliği deneyimlerinde ciddi iyileştirmeler göreceksiniz.

İstikrar ve Performans Hakkında

Geribildirimleriniz bizim için çok önemli ve çökme, sohbet sorunları ve bildirimler konusunda ilettiğiniz pek çok sıkıntıyı gidermek için elimizden geleni yaptık. Bu sorunlardan bazıları LoL+ içinde halihazırda giderilmiş olsa da yalnızca Riot Mobile uygulamasına işlenecek bazı iyileştirmeler de var. Yani LoL+'ı 4 Ekim günü App Store ve Google Play Store'da çıkacak Riot Mobile'a güncellemeyi unutmayın.

Giriş Sırasında Çökme - LoL+ 1.10.6 sürümünde giderildi.

iOS Karşılaşma Geçmişi Çökmeleri - LoL+ 1.10.6 sürümünde giderildi.

Karşılaşma Geçmişinin Yüklenmemesi - LoL+ 1.9.7 sürümünde giderildi.

Bazı bölgelerdeki kullanıcılar başka bölgelerden oyuncuların karşılaşma geçmişine erişirken sıkıntılarla karşılaşabilir.

Sohbet Geçmişinin Silinmesi- LoL+ 1.9.7 sürümünde giderildi.

Sohbet Bildirimlerinde Gecikmeler - İnceleniyor. Riot Mobile'da düzeltilmesi hedefleniyor.

Oturumun Sürekli Kapanması - İnceleniyor. Riot Mobile'da düzeltilmesi hedefleniyor.

Riot Mobile'ı Nasıl İndiririm?

Haberler iyi. Telefonunuzda LoL+ zaten yüklüyse ve otomatik güncelleştirmeler açıksa uygulama bölgenizde yüklenebilir olunca otomatik olarak güncellenir.

Telefonunuzda LoL+ yoksa, Riot Mobile'ı çıktığı an deneyimleyenlerden olmak için tercih ettiğiniz uygulama mağazasından LoL+'ı şimdiden indirmenizi tavsiye ederiz.

Fikirlerinizi bizimle paylaşın!

Oyunculara istedikleri deneyimi sunmamızdaki en önemli etken oyuncu geribildirimleri oldu. Lütfen geribildirimlerinizi Twitter'da #helloriotmobile etiketiyle paylaşarak size daha iyi bir Riot Mobile deneyimi sunmamıza yardımcı olun. Doğrudan App Store veya Google Play Store üzerinden de geribildirimde bulunabilirsiniz.
[Resim: 1619565788000_feeliN.png]
Son Düzenleme: 26-08-2021, 07:15, Düzenleyen: feeliN.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task