Sezon 8 Hakkında Kesin ve Sızıntı Olan Bilgiler #2

Konu

#1
Anniversary Event:


Apex Legends'ın doğum günnü 4 Şubat. Yeni sezon ise 1 Şubat'ta geliyor. Respawn ise her yıl dönümünde kısa süren bir etkinlik çıkarırdı. Bu sefer de bunu 'Anniversary Event' olarak göreceğiz. Bu etkinlikte bazı Legend kozmetiklerine 'recolor' geleceği söyleniyor. Hatta o kozmetiklerden bazıları Iron Crown etkinliğine dayanıyor. Şuan da o kozmetikler için 'eoswar' adlı bir kod adı var anladığımız kadarıyla veya yepyeni bir kozmetik tarzı da olabilir 'Legendary'den sonra gelecek. Ancak şuan da her şey belirsiz. Yakın gelecekte ne olacak ne bitecek göreceğiz.


Etkinlikte gelecek olan Bangalore Skin'i:

[Resim: 1611223678465_bANGALORE.jpg]


Sızıntılara gelecek olursak ben kendim bir 'dataminer' değilim. Sadece İngilizce içerikleri size Türkçe olarak sunmaya çalışıyorum. Sızıntılar için iki tane takip ettiğim hesap var. Buradaki çoğu bilgileri oradan alıntılayacağım.HumanSAS TwitterShrugtal Twitter

Arena Modu:Shrugtal'a göre King's Canyon haritasında oyunun bazı POI'lerinde arena tarzı, 3'er kişilik takımların karşı karşıya geldiği bir mod olacak.

[Resim: 1611223954761_Artillery.jpg]


Caustic Town Takeover:Caustic çoğu oyuncunun sevdiği ve aynı zamanda nefret edildiği bir Legend olsa da oyun içi dosyalara baktığımızda Caustic için bir Town Takeover gelmesi muhtemel.

Yeni Gold Silahlar: PK ve R-301Tweet'in bağlantısını aşağıda bulabilirsiniz.Gold PK ve R-301

Şuanlık bulabildiklerim bu kadar. Sezon 8 yama notlarında görüşmek üzere!

İyi forumlar!
Cevapla
#2
cauistiğine nasıl bi arena gelecek acaba
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task