VALORANT|Gizlilik Politikası Değişikliği!

Konu

#1
[Resim: 1619811323427_legal.png]

Dakikalar önce paylaştığım sesli iletişimin kayıt altına alınmasının Türkiye ve diğer bölgelerde yakın zamanda uygulanacağı duyuruldu.

Toksik oyunculardan bir hayli bunalmış olan Türkiye oyuncuları için yaramıza merhem olacak bir gelişme olduğu düşünüyorum.

Veri güvenliği,kayıtların ne zaman kullanılacağı ve diğer tüm detaylar için yeni gizlilik politikası tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Özet:

  • Gizlilik politikamızı olumsuz davranışlar rapor edildiğinde sesli sohbeti kaydetmemize ve değerlendirmemize olanak tanıyacak şekilde güncelliyoruz. Bu durum ilk olarak VALORANT için geçerli olacak. Herhangi bir ihlal tespit edilirse gerekli adımları atacağız ve değerlendirmenin tamamlanmasının ardından verileri sileceğiz. 

  • Güncellenmiş bir küresel iade politikası içeren yeni hizmet şartlarımızı yürürlüğe sokuyor ve mevcut ve gelecekte çıkacak Riot oyunlarımızın anti-hile yazılımı hakkında kullandığımız dile eklemeler yapıyoruz. 

  • Bunu yapma nedenimiz, verilerinize ne olacağı (ve bunları nasıl güvenli şekilde saklayacağımız) ve değişikliklerin sizi nasıl etkileyeceği hakkında tüm ayrıntıları öğrenmek için okumaya devam edin.
[Resim: 1619565788000_feeliN.png]
Son Düzenleme: 30-04-2021, 10:48, Düzenleyen: feeliN.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task