VALORANT | Omen, Bind Haritasında Map Dışına Çıkma Bugu

Konu

#1
Selam Dostlar.

Yeni güncellemelerle Omen'in düzeleceğini beklemiş olabilirsiniz. Fakat düzelmiyor aksine daha fazla bug çıkıyor. İsterseniz önce Omen ile Sage ikilisini bir tanıyalım,
Omen: Kontrol uzmanı rolündeki bu karakter menzil kısıtlayan gölge küresi fırlatıyor, ileriye doğru kısa mesafe ışınlanıyor ve ulti yeteneği sayesinde haritanın neredeyse her bölgesine ışınlanabiliyor.
Sage: Gözcü rolündeki bu karakter yavaşlatma küresi, iyileştirme küresi ve en önemlisi duvar ören bariyer küresi fırtlatabiliyor ve ulti yeteneği sayesinde ölen bir takım arkadaşını diriltebiliyor.

Ee? Biz napıcaz bu karakterleri sorusuna gelirsek, Omen'in TP ve ışınlanma yeteneği ve Sage'nin duvarı tam bir bug makinesi halindedir. Bu yetenekleri kullanarak haritaların altına, üstüne, yanına, ortasına her yere gidebilirsiniz. Fakat bunun ban sebebi oluşturabileceğini de unutmayın : ). Yani demek istediğim rekabetçi maçlarınızda size avantaj sağlayan bugları kullanmayın. Ban yediğiniz zaman bir sorumluluk almıyorum.

Şimdiki anlatacağımuz bugta ise Bind haritasında Teröristlerin Mide çıkması için gerek yerdeki pazara ışınlanıyoruz. Pazarın içinden rakiplerimizi kolayca avlayabiliyoruz. Bu bug için Sagenin duvarı ve omenin ultisi lazım. Eğer bugtan çıkmak isterseniz 1 tanede ışınlanma yeteneği Big Grin. Aşağıdaki videodan nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Son Düzenleme: 13-02-2021, 02:12, Düzenleyen: Bekra.
Cevapla
#2
OMEN HARİKA BİR ÇAR YA BENCE KALSIN BUG DEĞİL TAKTİKSEL ZEKA MANTIKEN ORAYA IŞINLANMALI
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da