VALORANT'TA İSİM DEĞİŞTİRMEK

Konu

#1
Merhabalar, herkesin cevabını aradığı ve çözümünün çok basit olduğu bir konuya değinmek istiyorum, aşağıda ki maddeleri izleyerek aslında ne kadar göz önünde olduğunu kolay ve basit bir şekilde isminizi değiştirebileceğinizi göreceksiniz. 

League of Legends kullanıcı adını kullanmak istemeyen veya mevcudunu değiştirmek isteyen arkadaşlar bu makale sonunda istedikleri isimi hesaplarında güncelleyebilecekler, ayrıca bu yöntem ile beraber  isminizin sonunda ki #TAG ınızıda değiştirebileceksiniz. Fakat DİKKAT! değiştirdiğiniz isim bağlı olan hesabın tüm RIOT GAMES oyunlarında değişecektir.  LOL isminizi kullanmak istemiyorsanız, Valorant isminizi LOL'de kullanmayı kabul etmeniz gerekiyor, haa şunuda ekliyeyim 13K Mavi Öz ile isim değiştirmek yerine LOL'de ki isminizide bu yöntemle ücretsiz değiştirebilirsiniz. Eklemek isterim RIOT GAMES ID değiştirmenize 30 günde 1 olacak şekilde izin veriyor. 

  • Öncelikle hesabınıza buraya tıklayarak giriş yapın.
  • Daha sonra sağ üst köşede göreceğiniz kullanıcı adınıza tıklayarak; veyahut size kolaylaştırmak isterim BURAYA TIKLAYARAK, yada manuel olarak hesap ayarlarınızı açarak RIOT-ID sekmesine tıklayarak RIOT-ID ekranını açın.
  • Daha sonra size Yeni RIOT-ID veya New RIOT-ID yazan yere yeni isminizi yazabilirsiniz.
  • İsminizi yazdıktan sonra SAĞ tarafta kalan kısma # işaretinden sonra gelen TAG'ınızı belirleyebilirsiniz. "Bkz: #TR1, #666, #YHYT" gibi. 


NOT: League of Legends oyununda da bu yaptığınız isim değişecektir, fakat her zaman için geçerli değil sanırım bu ben bir hesabımda bunu yapabilmişken farklı bir hesabımda LOL'deki nickimin değişmediğini  gözlemledim.

Makale baştan sona kendi emeğimle yazıldığından farklı bir yerde kullanmadan önce izin alınmasını rica ederim, iyi forumlar, iyi oyunlar.
Cevapla
#2
Güzel olmuş ellerine sağlık.
Cevapla
#3
(19-01-2021, 02:23)batu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel olmuş ellerine sağlık.

Teşekkürler umarım faydalanacak insanlar olacaktır.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task