Yoru ile harita dışına çıkmak!

Konu

#1
Herkese selam dostlar!

Yeni bir konuyla karşınızdayım. Bu konumuzda size Sage ve Yoru ile nasıl map dışına çıkabileceğinizi/ışınlanabileceğinizi anlatacağım. Başlamadan önce bu taktiği rekabetçi maçlarda kullanırsanız ban yiyebileceğinizi söylememde fayda var. İsterseniz önce yoru ve sage'den bahsedelim.

Yoru: Düellocu rolündeki karakterimiz kekolukta master yapmış olmakla beraber 3 skill ve 1 ultiye sahiptir. Ultilerinden bahsedecek olursak fake ayak sesi, flash, ve ışınlanma yeteneğine sahip. Ultisi ile düşmanlarına karşı görünmez ve hızlı olabiliyor.

Sage: Gözcü rolündeki bu karakter yavaşlatma küresi, iyileştirme küresi ve en önemlisi duvar ören bariyer küresi fırtlatabiliyor ve ulti yeteneği sayesinde ölen bir takım arkadaşını diriltebiliyor.

Asıl konumuz olan mapten çıkmaya gelirsek, bize Omen bugları gibi bir Sage duvarı ve yoru ışınlanma yeteneği gerekli.
Öncelikle Ascent haritasının market bölümüne geliyoruz. Videoda gösterilen köşeye ışınlanma yeteneğimizi bırakıyoruz. Ardından hemen hemen aynı bölgeye takım arkadaşımız Sage ise duvarını kuruyor. Duvar tam kurulurken ışınlanma yeteneğimizi aktif ediyoruz. Bu sayede artık harita dışına çıkıyoruz. Sizler için videolu anlatımını aşağıya bıraktım.

[size=medium]


Bu açığı rekabetçi maçlarda kendi avantajınıza kullanmanız halinde oyundan kalıcı şekilde uzaklaştırılacağınızı unutmayın Smile.
Son Düzenleme: 16-02-2021, 02:23, Düzenleyen: batu.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da