Skip to main content

Yazar: Burkay ARAÇ
06-01-2021, 11:02
Forum: Forum'da
Yorum Yok
Oyuncu Çorabı genel üyelik sözleşmesi.
 • Forum içinde uygunsuz, cinsel içerikli, hakaret içeren, yasalara aykırı mesaj atmak yasaktır. Forumdaki mesajların hepsini okumamız mümkün olmayabilir. Bu nedenle bu tür mesajlardan forum yöneticileri sorumlu tutulamaz.

 • Bu forumdaki bilgiler siz istemedikçe 3. kişilere verilmez. Herhangi bir hack saldırısında verilerinizin tehlike altında olmasından forum yöneticileri sorumlu tutulamaz.

 • Kurallara uymamanız durumunda forumdan süreli veya süresiz uzaklaştırılabilirsiniz. Ayrıca gerek duyulduğunda IP adresiniz kayıtları incelenmektedir. Forum yöneticileri forumdaki mesajları silme ve değiştirme hakkına sahiptir. Foruma yazdığınız bilgiler veritabanında, forum giriş bilgileriniz ise "çerez" (cookies) olarak bilgisayaranızda saklanmaktadır.

 • OyuncuCorabi.com yöneticileri yaptığınız tüm kural dışı harekette size ceza işlemi veyatta yasaklama işlemi gerçekleştirebilir.

 • Kişisel bilgileriniz özel şifreleme yöntemleri ile şifrelenmektedir , şifrelenen belirli kısımlar web sitesinin işleyişi için üyeliklerinize yüklenir ve bu veriler web siteminiz belirli yerlerine erişirken kontrol edilmektedir.

 • OyuncuCorabi.com yöneticileri yayımladığınız içeriklerin hiçbirinden sorumlu değildir herhangi bir yasal soruşturmada tüm bilgilerinizi türkiye cumhuriyeti ile paylaşıcaktır ve tüm yasal yükümlülüğü ortadan kalkacaktır.

 • Herhangi bir durumdan dolayı yasaklanmanız durumunda OyuncuCorabi.com yöneticileri sorumlu tutulamaz.

 • Üyelik oluştururken forum kuralları'nı okuduğunuzu ve uyucağınızı onaylanmış olursunuz .

 • Site’de yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

 • Firma, fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.

 • Firma, site üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. Kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi Kullanıcı’yı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılacaktır.

 • Kullanıcı, doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Aksi halde bu Sözleşme ihlal edilmiş sayılacak ve Kullanıcı bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabilecektir.

 • Firma, dilediği zaman sitede sunulan hizmetleri ve işbu sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek Kullanıcı’nın sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.

 • İşbu Sözleşme ile ilgili taraflara gönderilecek olan tüm bildirimler, Firma’nın bilinen e.posta adresi ve kullanıcının üyelik formunda belirttiği e.posta adresi vasıtasıyla yapılacaktır. Kullanıcı, üye olurken belirttiği adresin geçerli tebligat adresi olduğunu, değişmesi durumunda 5 gün içinde yazılı olarak diğer tarafa bildireceğini, aksi halde bu adrese yapılacak tebligatların geçerli sayılacağını kabul eder.

 • Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde Kütahya (Merkez) Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

 • Sözleşme şartlarından biri, kısmen veya tamamen geçersiz hale gelirse, sözleşmenin geri kalanı geçerliliğini korumaya devam eder.

 • Gizli Bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 • Üyelik sözleşmesindeki maddeler her an güncellenebilir bunun takip sorumluluğunu hizmet sözleşmemiz gereğince siz üstlenmiş olmaktasınız.
Son güncelleme tarihi: 6 Ocak 2021
Yazar: Burkay ARAÇ
06-01-2021, 10:52
Forum: Forum'da
Yorum Yok
Forum kuralları, aşağıda belirttiğimiz şekildedir her kayıt olan kullanıcımız "hizmet sözleşmesi" gereğince bu kuralları onaylamış olarak kabul edilmektedir.

 1. Forumda yeni bir konu başlığı açılmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bunun için forumun arama özelliği kullanılabilir. Sunucumuz arama için oldukça hızlıdır ve bu işlem sadece birkaç saniyenizi alır. Forumda aynı ya da benzer içeriğe sahip konu varsa yenisi açılamaz. Açılması durumunda konunuz yayımdan kaldırılır.

 2. Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması şarttır. "Yardım", "İmdat", "Acil" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir.

 3. Kazanç elde etmek amaçlı kısaltılmış linklerin kullanılması yasaktır. ( Link.TL , bc.vc vb.)

 4. Forumda herhangi bir konuyla ya da mesajla ilgili öneri, şikayet ve diğer bildirimlerinizi ilgili konunun bölüm moderatörüne " Rapor Et " butonunu kullanarak kolayca iletebilirsiniz. Diğer durumlar için ise bölüm şeflerine özel mesaj yolu ile ulaşabilir ya da iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

 5. Konular doğru bölümlere açılmalı ve gönderilen mesajlar da konu ile uyumlu olmalıdır. Eğer uyumlu değilse, uygun kategoriye, o konuyu anlatacak en iyi başlık seçilerek yazılmalıdır. Konu ile alakası olmayan ve/veya anlamsız olan iletilerin gönderimi yasaktır.

 6. Mesaj içeriğinin tamamı ya da tamamına yakın bir bölümü büyük/kalın harflerle ve/veya renkli yazılmamalıdır. Mesajlarda gereğinden fazla ifade koyulmamalıdır.

 7. Yayımladığınız konular paylaşıldığı anda oyuncucorabi yükümlülüğüne geçirilir ancak herhangi bir telif hakkı vb. durumda siz sorumlu gösterilerek bildirilmesi durumunda 7 iş günü içersinde içerik yayımdan kaldırtılır.

 8. Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılabilir.

 9. Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır.

 10. Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması yasaktır.

 11. Küfür, slogan, pornografik içerik veya parti logosu içeren avatar kullanmak yasaktır.

 12. Forum üzerinden paylaşılan yazılım veya dosyaların bilgisayarınızda oluşturabileceği sorunlardan OyuncuCorabi.com sorumlu değildir.

 13. Kullandığınız sosyal medya hesaplarında yayımladığınız veyatta katıldığınız içeriklerden sizi sorumlu tutup ceza işlemi uygulama hakkına sahibizdir.

 14. Tanıtımını yayınladığınız veyatta özel yollardan satmaya çalıştığınız içeriğin kalitesinden ve doğurabilceği sorunlardan oyuncucorabi.com sorumlu değildir.

 15. Forumda bir üyenin veyatta takipçinin huzurunu bozmak, ceza ile karşı karşıya gelmenize yol açacaktır.

 16. Yayımladığınız konular eğer başka platformlardan alıntı yapıldı ise, orjinal url adresini en alt kısma backlink vermekle yükümlüsünüz ancak bu yayımlanan içerik 7 iş günü içersinde yapımcısı veyatta lisans hakkı sahibi tarafından bildirilirse silinen konular bölmüne taşınıp kitlenecektir.

 17. Üyelik Sözleşmesi'ni kurallar kabul ettiğiniz gibi üyelik sözleşmesinide kabul etmiş sayılırsınız ve sorumluluğu üstünüze almış olursunuz.

 18. Ticaret ilanlarına ilanı açan kişiden site üzerinden hiç alışveriş yapmadan ref, güvenilir gibi mesajlar atılması yasaktır.

 19. Paylaştığınız konuyu telif hakkı veyatta yasal süreç dahilinde kaldırmanız, içeriğini bozmanız veyatta konuya zarar vermeniz yasaktır.

 20. Paylaştığınız her içerik Oyuncu Çorabı bünyesine katılır yasal durumda veyatta telifli içerikler bildirilmesi durumunda 7 iş günü içersinde yayından kaldırılır veyatta istediğiniz şekilde dizayn edilir.

 21. Telif hakkı içermeyen ve illegal olmayan her içerik oyuncucorabi.com adresine ait sayılacaktır yani paylaştığınız her yazı & tanıtım oyuncucorabi.com adresine ait bir makaledir 21. kuralda beyan ettiğimiz gibi telifli durumlarda içerik direkt silinir yada telif hakkı sahibi talebine göre dizayn edilir.

 22. Telif hakkı içeren veyatta lisanslı bir dosyanın paylaşılıp yönetimin gözünden kaçması durumunda bu durumdan oyuncucorabi yetkilileri sorumlu değildir hak sahibinin destek sistemi üzerinden veyatta resmi oyuncucorabi iletişim kanallarından iletişim kurarak durumu bildirmesi gerekmektedir. Bildirim sonucunda hak sahibinin isteği üzerine paylaşımı yapan kişiye ceza verme hakkını elinde tutmaktadır ancak verilen ceza kademeleri forum yönetimi tarafından incelenerek tartışılmaya açıktır.

 23. Forum kategorileri üzerinde satış yaptığınız her ürünü yetkililer sorgulayabilir eğer yanlış bir bilgi verilmiş ise satışınızı kısmi veyatta kalıcı olarak engelleyebilir.
Kurallar ila kabul ettiğiniz sözleşmeler;
Kuralları onayladığınız hizmet sözleşmemizde bu şablonları ve kurallarıda koşulsuz şartsız kabul etmiş sayılırsınız.

Hoşgeldin, Ziyaretçi

Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Forumda Ara

Forum İstatistikleri

Toplam Üyeler: 13
Son Üye: arf
Toplam Konular: 1
Toplam Yorumlar: 1

Son Aktiviteler

Üyelik Sözleşmesi

Forum: Forum'da
Son Yorum: Burkay ARAÇ 06-01-2021, 11:02
Yorumlar: 0 Okunma: 57

Forum Kuralları

Forum: Forum'da
Son Yorum: Burkay ARAÇ 06-01-2021, 10:52
Yorumlar: 0 Okunma: 34
Task